Opet Personel Eleman Alımı 2014

Opet Personel Eleman Alımı 2014

Opet Personel Eleman Alımı 2014

Opet Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam edecek. Eğer sizde Opet te çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

OPET ; petrolcülük alanında aynı kararlılıkla hızla büyümekte ve lider firmalar arasında yer almaktadır. Perakende satışlar,ticari ve endüstriyel yağ ve yakıtların depolamasında ve uluslar arası ticarette faaliyet göstermekte ve göstermeye devam etmektedir.

OPET; hızla devam ederken bünyesinde görevlendirmek üzere personel alımı yapmaya da devam etmektedir.Personel alımında şirketindeki açık pozisyonlara uygun nitelikte , takım çalışmasına yatkın, yön belirleme kabiliyetinde,sonuç odaklı olup iş birliği geliştirmede yaratıcı ve girişimci, farkli durum ve çalışmalarda uyum ve yönetme bilincinde olan adayları tercih etmektedir.

OPET başvurularını resmi İnternet sitesindeki formları bu özeliklerde olduğuna inan adayların öncelikle kendilerinde olduğuna inanmaları halinde doldurmalarını ; başvuru sonucunda adayların İngilizce sınavı, kişilik testi, yetkinlik mülakatı, zihinsel beceri testleri ve gerekli mülakatlara tabi tutulacaktır.

OPET de çalışarak hayatınıza ve kariyerinize yön vermek istiyorsanız ve OPET‘in aramış olduğu kişisel özelikleri taşıyorsanız OPET İnternet sitesinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Kaynak: iskursitesi

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir