Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2014

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2014

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2014 Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörlüğünden: Üniversitemiz Fakültelerine 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesi, 2547 sayılı…

 Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Öğretim Üyesi Alımı 2014

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemiz Fakültelerine 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.maddesi, 2547 sayılı Kanunun 23. 25. ve 26. maddeleri ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atama Yönetmeliği hükümleri uyarınca Öğretim Üyesi alınacaktır. ilanla ilgili tüm bilgiler Üniversitemizin vvww.osinanlye.edu.tr ınternet adresinde yer almaktadır.

Birimi Bölümü Anabilim Dalı Kadro Ünvanı Derece Adet Açıklamalar
Mühen- dislik Fak. inşaat Mühen- disliği Profesör 1 1 İnşaat Mühendisliği Anabilim Dalında doktora ve geoteknik alanında çalışmalar yapmış olmak.
Fen Edebiyat Fak. Türk Dili ve Ede- biyatı Türk Halk Edebiyatı Doçent 3 1 Türk Halk Edebiyatı Bilim Dalında dok- tora yapmış ve fıkra, efsane ve aşık edebiyatı alanında çalışmaları olmak.
İ.I.B.F. iktisat iktisat Tarihi Doçent 1 1 Avrupa’nın ekonomik ve rasyonellik süreci ile ilgili çalışmalar yapmış olmak.
İ.İ.B.F. Ekono- metri Yrd.Doç.Dr . 5 1 Ekonometri Anabilim Dalında doktora ve Logit modelleri konu- sunda çalışmalar yapmış olmak.

Kaynak: memurlar.net

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir