popüler iş fikirleri

Günlük hayatta değişen yaşam koşulları çalışma koşullarına da yansıyor. Artık farklı pek çok sektörde yepyeni iş fikirleri ile özellikle de ek gelir kazanmak isteyen kişilere alternatif çözümler sunuluyor. Bunlardan biri de Huncalife satış sistemi.

iş fikirleri popüler iş fikirleriSistemde Hunca Kozmetik tarafından üretilen Carmina makyaj malzemeleri, parfüm ve deodorantlar, hunca saç kremleri şampuanlar ve bakım kremleri, hem bay hemde bayanlara özel olarak üretilen kişisel bakım ürünleri ve cilt bakım ürünlerinin yer aldığı kataloglar üzerinden satış yapmanız sağlanıyor. İkna kabiliyetinize güveniyorsanız hemen satış temsilcisi olmak için üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.

Hunca life müşteri temsilciliği için başvurunuz onaylandıktan sonra adresinize gönderilecek olan katalog ile satış yapmaya hemen başlayabiliyorsunuz. Yapmış olduğunuz her satış tutarı üzerinden % 30 para kazanıyorsunuz. Satış yaptığınızda katalog ile beraber size gönderilen satış formunu doldurmanız yada internet sitesi üzerinden üye girişi yaparak siparişinizi girmeniz gerekiyor. Sipariş verdiğiniz ürünler yine adresinize kargo ile gönderiliyor.

Ürünlerinizi teslim alıp sipariş veren kişilere ulaştırarak satış ücretinizi tahsil ediyorsunuz. Daha sonra size tanınan opsiyon süresi içerisinde faturalarınızı ödüyorsunuz ve arada kalan tutar sizin kar etmiş olduğunuz tutar oluyor. Bu sistemi bu kadar popüler yapan tarafı da zaten bu. Hiç bir sermaye birikiminizin olmasına gerek yok. Riskiniz sıfır sadece peşin sattığınız ürünleri alıyor ve parasını tahsil ettikten sonra ödemesini yapıyorsunuz. Katalog üzerniden satış yaptığınız için de stok yapmaya ve belirli bir paranızı bu işe bağlamanıza da gerek yok.

huncalife üyelik popüler iş fikirleri

 

En son yayınladığımız bursa iş ilanları bugün başlıklı yazımızda bursa iş bulma kurumu iş ilanları, bursa iş ilanları bugün tekstil ve Bursa iş ilanları şöför hakkında güncel bilgi içermektedir.

Benzer yazılar

Previous post
Next post

1 comment

  1. Cevapla

    bekir

    Oca 7, 2012

    Bence güzel bir sistem , hem yerli olması hemde adı sanı bilinen bir marka olması tercih sebebidir.

    wwww.anketrehberim.com


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz