PTT Personel Alımı 2014

PTT Personel Alımı 2014

PTT Personel Alımı 2014

PTT Personel Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde PTT de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

PTT Personel Alımı yapıyor. Sizde PTT’de çalışarak iyi bir para kazanmak  istermisiniz ? PTT’de çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. PTT İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü veyahut kısa adıyla PTT ülkemizin yani Türkiye Cumhuriye’nin psta kuruluşudur. Osmanlı devleti’nde posta ihtiyaçlarını karşılamak için 1849 yılında kurulan bu kuruluş şu anda da devam etmektedir. Birçok farklı konuda faaliyet gösterek PTT sadece posta ve bunun benzeri gibi hizmetlerin yanında kargo ve ülkemizdeki köprü ve otoyallardaki HGS sistemi hayata geçirmiştir.

Şubeleri ve gezici şubeleri bulunan Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ülkemizdeki genel müdürlük ve şubelerinde farklı işlerde görev alacak olan yeni çalışma arkadaşları alacaktır. Eğer sizde Posta ve Telgraf Teşkilatı Genel Müdürlüğü ya da kısaca PTT’de çalışmak istiyorsanız linkten bu konu hakkında bilgiyi görebilir ve eğer açık pozisyonlar veya alınacak yerler varsa hemen sizde gerekli belgeler ve diğer istenenler ile başvurunuzu yollayabilirsiniz.

2014/1 Dağıtıcı Yedek Alımı Yapılacaktır. 

2014/1 Dağıtıcı Yedek Alımı Yapılacaktır. Başvurular 14-21 Mayıs 2014 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvurular http://ik.ptt.gov.tr/ adresinden yapılacaktır.

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir