Şefkat Tepe Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Şefkat Tepe Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Şefkat Tepe Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Şefkat Tepe dizisi ne zaman hangi kanalda (Samanyolu Tv Kanalı) ve hangi günler yayınlanıyor. Şefkat Tepe dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler. Şefkat Tepe dizisi hangi gün saat kaçta başlıyor, yeni son bölümü özeti konusu..

Serdar Komutan ve askerlerinin destansı hikayesi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Terörün çirkin yüzünün tüm şiddetiyle yaşandığı yıllarda, Güneydoğu halkı için huzurlu günler oldukça uzakta gibi görünmektedir. Fakat kirli oyunlarıyla insanları kullanan terör örgütünün hesaba katmadığı bir şey vardır: Sungurlar Timi. Şefkat Tepe, heyecan ve aksiyon dolu sahneleriyle gerçek bir ekran fenomeni.

Şefkat tepe dizisinin oyuncu kadrosu; Mert Kılıç (Komutan Serdar Yüzbaşı), Ertuğrul Şakar (Kordon Celil), Bora Karakul (Doktor), Merve Akaydın (Aslı), Ergin Kılıkçıer (Astsubay Rıza), Dilara Bayraktar (Naza), Ali Barkın Bürkan (Onbaşı), Ufuk Şen (Baran), Mehmet Korhan Fırat (Şahin), Revşan Genç (Rojda), Ergun Kuyucu (Çetin), Serkan Bilgili, Aslıhan Güner, Hüseyin Erkanlı, Sabri Özmener, Emrah Girgin

Şefkat Tepe dizisi Samanyolu Tv kanalında; Cumartesi saat 18:50 de yeni bölümleri yayınlanıyor.

Erol Zengin

2014

  • efkat tepe hangi gn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir