Sipariş Verme

Hunca Life müşterisi olarak sipariş vermek istiyorsanız size en yakın müşteri temsilcisine ulaşarak katalog üzerinden beğendiğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz. Eğer müşteri temsilcisi iseniz ve sipariş vermek istiyorsanız sipariş verme işlemi için iki seçeneğiniz bulunmaktadır. Bunlardan ilki internet üzerinden sipariş verme işlemidir ki son derece kolay olduğu için bu işlem bir çok temsilci tarafından tercih edilmektedir. Bir diğeri de yazılı sipariş formunu doldurarak faks geçmektedir.

 İnternet üzerinden sipariş vermek için öncelikli olarak Hunca Life resmi sitesine üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizi tamamlamanızın ardından size verilen kullanıca adı ve şifreniz cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilecektir.

Sitenin ana sayfası üzerinde bulunan üye girişi butonuna tıklayıp gelen yeni ekranda ilgili yerlere kullanıcı adınız ve şifrenizi girdikten sonra yeşil butona tıklayın. Her iki bilgiyi de doğru girmeniz halinde bir sonraki pencerede yönetim panelinizin bulunduğu ekran açılacaktır. Bu ekranın sağ üst kısmında bulunan sipariş ver butonunu tıklayın. Daha sonra gelen pencerede sizden siparişinizi kargo ile adrese teslim mi istediğiniz yoksa elden teslimat yolu ile alacağınız bilgileri sorulmaktadır.

 Tercihinizi işaretleyin ve sonraki sayfada sipariş vermek istediğiniz ürünlerin katalogda yer alan kodları ve sipariş miktarlarını girerek siparişinizi tamamlayıp ileri tuşuna basın. Bundan sonra açılan pencerede vermiş olduğunuz siparişleri toplu olarak göreceğiniz pencere gelecektir. Siparişiniz doğru ise ileri tuşuna tekrar basıp ödeme ve teslim adresini gireceğiniz sayfaya ulaşıp işleminizi sonlandırabilirsiniz.

  • huncalife sipariş verme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir