Survivor 2014 Hangi Kanalda, Saat Kaçta, Hangi Günler Var?

Survivor 2014 Hangi Kanalda, Saat Kaçta, Hangi Günler Var?

Survivor 2014 Hangi Kanalda, Saat Kaçta, Hangi Günler Var?

2014 yılındaki Survivor ünlüler gönüllüler yarışması bu sene hangi kanalda yayınlanıyor. Survivor ünlüler gönüllüler bu sezon saat kaçta başlıyor, hangi gün tv de var. Survivor ne zaman televizyonda oluyor.

Aylardır beklenen Survivor yarışması 4. sezonu ile yayın hayatına başladı. Daha önce yayınlanan 3 sezonda 2 kere ünlüler takımından 1 kerede gönüllüler takımından yarışmacı birinci olmuştu.

Hatırlayacağınız üzere; Birinci sezonda Derya Büyükuncu birinci olmuş, Nihat Doğan ise ikinci olmuştu. İkinci sezonda Nihat Altınkaya birinci olmuş, Hasan Yalnızoğlu ise ikinci olmuştu. Geçen sene üçüncü sezonda Hilmi Cem İntepe birinci olmuş, Doğukan Manço ikinci olmuştu. Bakalım bu sene birinci hangi takımdan çıkacak.

Ünlüler Takımı Şu Kişilerden Oluşuyor; Ahmet Dursun, Akın Saatçi, Duygu Bal, Eda Özerkan, Gökhan Keser, İsmail Baki Tuncer, Merve Aydın, Tolga Karel, Serenay Aktaş.

Gönüllüler Takımı Şu Kişilerden Oluşuyor; Berna Sibel Deniz Canbeldek, Emre Toroman, Ertunga Gemuhluoğlu, Mert Palavaroğlu, Müge Uzel, Sahra Esra Işık, Emisa Samanta Mendes Gomes Avcı, Turabi Çamkıran, Yiğit Dikmen.

2014 Yılı 4. Sezon Survivor Ünlüler Gönüllüler Yarışması Star Tv Kanalında Cumartesi, Pazar ve Pazartesi Günü Saat 20.00 de Yayınlanıyor.

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir