Survivor Kim Elendi Bu Hafta 2014

Survivor Kim Elendi Bu Hafta 2014

Survivor Kim Elendi Bu Hafta 2014

2014 yılı Survivor dün akşam kim elendi. Dün survivordan elenen kişi kim oldu. Sörvayvır 2014 dünkü ödül oyunu kim hangi takım kazandı. Dün survivorda dokunulmazlığı gönüllüler ve ünlüler de kim kazandı. Ada konseyinde bu akşam bu hafta neler oldu?

2014 Survivor yarışması; kavgalarıyla, oyunlarıyla, neşesiyle, enerjisiyle, sohbetleriyle Dominik Cumhuriyeti’nde dolu dizgin başladı.

İlk haftaya bakılırsa bu seneki Survivor yarışması çok çekişmeli geçeceğe benziyor.

2014 Survivor Ünlüler Gönüllüler

Yarışmanın 2 Mart 2014 Pazar tarihinde yayınlanan bölümünde; Yarışmacılar aileleriyle vedalaşdı ve adaya gittiler. Bu sene yapılan değişiklikle 2 tarafada yarışma yapılmadan ev verildi. Daha sonra yapılan ilk ödül oyunu olan ateş ödül oyununu ünlüler kazandı ve gönüllüler 2 gün boyunca ateşsiz kaldı. İkinci olarak yapılan erzak ödül oyununu ise gönüllüler kazandı.

Yarışmaya başlarken ünlüler 8 kişi, gönüllüler 10 kişiydi. Bunun için akşam ada konseyi yapıldı. Konseyde gönüllüler 2 erkek aday (Mert ve Akın) belirledi, bu iki aday arasından ünlüler Akın Saatçi’yi seçti. Akın artık ünlüler takımında yarışacak.

Survivorda 3 Mart 2014 Pazartesi tarihinde yayınlanan bölümünde ise; İlk olarak ödül oyunu yapıldı. Yapılan …. ödül oyununu ünlüler kazandı. Daha sonra iki takımda da bireysel dokunulmazlık oyunu yapıldı. Yapılan dokunulmazlık sembolü oyununu ünlülerde Akın kazanırken, gönüllülerde Berna kazandı.

Erol Zengin

2014

  • survivor 2014 oyuncuları

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir