TCDD Personel Eleman Alımı 2014

TCDD Personel Eleman Alımı 2014

TCDD Personel Eleman Alımı 2014

TCDD Personel Eleman Alımlarına 2014 yılında da devam ediyor. Eğer sizde TCDD de çalışmak isterseniz bu fırsatı kaçırmayın.

TCDD Personel Eleman Alımı yapıyor. Sizde TCDD’de çalışarak iyi bir para kazanmak istermisiniz ? TCDD’de çalışarak iyi bir kariyer sahibi olabilirsiniz. TCDD İş Başvurusunda bulunmak için kuruluş hakkında paylaştığımız ayrıntılı bilgileri inceleyerek alt kısımda bulunan bağlantıdan ulaşabilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları ya da kısaca TCDD ülkemizde demiryollarını kontrol eden resmi kurumdur. Demiryolllarının işletimlesi ve kontrolünü gibi ülkemizde demir yolu faaliyetlerini yürütmektedir. Osmanlıdan beri tarihi bulunan bu kurum 1927 yılında bu adı almıştır. Tülomsaş, Tüvasaş ve Tüdemsaş gibi birçok firmayı da elinde bulunduran TCDD’nin şu anda toplam olarak 35′binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

Ülkemizin kurumlarından biri olan Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) farklı şehirlerde istasyonlarda veya daha farklı yerlerde farklı görevler yapacak yeni kişiler alacak.

Sizde hemen aşağıda verdiğimiz linkten Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları’nin yapacağı olan alımlarda yapılacak olan alımları görebileceksiniz. Ülkemizin kurumlarından biri olan TCDD’de çalışarak kendine yeni bir iş bulmak isteyenlere müjde!

TCDD Personel Eleman Alımı İş Başvurusu Yapmak İçin Tıklayın.

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir