Tefeci Bul İstanbul

Tefecilik paranın icadından sonra başlayan sektördür. Çeşitli nedenlerden dolayı bankalardan kredi alamayan insanlar, tefecilerle muhatap olmak zorunda kalırlar. Tefeciler de çağa ayak uydurarak, finans şirketlerine ya da isminde finans geçen şahıs firmalarına dönüştüler. Bunlar maliyeye kayıtlı, fatura kesen, vergi veren, yanlarında eleman çalıştıran iş kolu oldular. Daha Türkçesi,dünün gayri resmi tefecileri, bugünün resmi finans kurumlarına dönüştüler.

 

>> Tefeci Telefonları

Müşteri bulabilmek için de başta reklam, olmak üzere birçok yola başvurmaktadırlar. Bazen müşteri onları bulmadan onlar müşteriyi bulmaktadırlar. İnternette tefeci bul İstanbul yazarsanız, bir sürü siteye rastlarsınız. Ayrıca gazetelerin ilan sayfalarında da uygun para, acil para veriyoruz ilanları tefecilere aittir.

Tefeci arıyorum diyenlerin burada dikkat etmesi gereken husus; bu kişi yada kuruluşlar yasal finansör mudur, yoksa illegal tefeci midir?

Bu tür kredi işlemlerinde dikkatli olunması çok önemlidir. İmzaladığınız evrakları detaylıca okumalısınız. Sözleşmelerde size anlatılanların dışında maddeler olmamalıdır. Bütün bu maddelerde anlaşıldıktan sonra parayı alınca imza atmanız gerekir. Aksi durumlarda istemediğiniz bir sürü sorunla karşılaşabilirsiniz. Bir sıkıntınızı halletmek isterken, başka sıkıntılarla başbaşa kalabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir