Temsilci Girişi

Hunca Life satış sistemi ek gelir elde etmek isteyen herkesin kolaylıkla yapabileceği yepyeni bir iş fırsatı sunuyor. Hunca Life satış sistemi ile hiç bir sermaye koymadan üstelik dilediğiniz saatlerde çalışarak para kazanabilirsiniz. Sisteme üye olmak için sadece başvuruda bulunmanız yeterli. Sisteme üye olduktan sonra size kullanıcı adı ve şifre veriliyor. Bu kullanıcı adı ve şifre ile Hunca Life com tr internet sitesi üzerinden giriş yaparak müşteri siparişlerinizi sisteme kaydedebilirsiniz.

Hunca Life temsilci girişi için yapmanız gereken ilk şey Hunca Life internet sitesine giriş yapmaktır. Kullanmış olduğunuz arama çubuğuna Hunca Life yazıp arattıktan sonra çıkan sonuçlardan resmi Hunca Life sitesine giriş yapabilirsiniz. Ancak sonuç penceresinden site seçerken yanında mutlaka resmi web sitesidir ibaresinin yer almasına dikkat edin. Açılan Hunca Life sitesinde üst pencerede sağ tarafta üye girişi yazan turuncu butona tıklayın.

Üye girişi butonuna tıkladığınız anda pencerenin üst kısmı yenilenecek ve yeni bir kısım açılacaktır. Bu kısımda istenilen kullanıcı adı ve şifre alanlarını doldurduktan sonra üzerinde ok olan yeşil butonu tıklamanız halinde kişisel bilgilerinizin yer aldığı satış temsilcisi sayfanız açılacaktır. Bu sayfa üzerinden siparişlerinizi girebilir, daha önce vermiş olduğunuz siparişlerin hareketlerini izleyebilir, cari hesabınız ile ilgili tüm faturaları ve ödemeleri inceleyebilirsiniz.

Eğer Hunca Life satış sistemine giriş yapmak için şifrenizi unuttuysanız yeşil butonun yanında yer alan şifremi unuttum linkine tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

En son yayınladığımız bursa iş ilanları bugün başlıklı yazımızda bursa iş bulma kurumu iş ilanları, bursa iş ilanları bugün tekstil ve Bursa iş ilanları şöför hakkında güncel bilgi içermektedir.

  • oriflame danışman kodumu unuttum
  • oriflame danışman kodunu unuttum
  • oriflame danişman kodu unuttum
  • oriflame danışman kodumu ve şifremi unuttum
  • avon temsilci giri?i
  • oriflame danışman kodu öğrenme
  • oriflame danman kodu

Benzer yazılar

Previous post
Next post


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz