Tüketici Kredisi 48 Ay Vadeli

Tüketici Kredisi 48 Ay Vadeli


Bankalara gelen düzenlemeler ile kredilerde birtakım değişiklikler meydana gelmiştir. Fakat bu duruma rağmen bankalar çeşitli kampanyalar ve düzenlemeler ile 48 ay vade ile tüketici kredisi verebilmektedir. Bankaların bireysel destek bölümünden 48 aylık tüketici kredileri hakkında bilgi alınabilmektedir. Bu kredilerin vade farkları genelde diğer kredilerden farklı olmaktadır.

48 ay vadeli tüketici kredinizi hesaplayabilmek için bankaların kredi hesaplama bölümünü kullanabilirsiniz. Üstelik kredinizi almadan önce kredi notunuzu öğrenebilir ve bu sayede kolay bir ödeme seçeneği geçirebilirsiniz. Bu krediler tüketici kredileri ve ihtiyaç kredileri için uygulanmaktadır. Kredinizi alıp ihtiyaçlarınızı karşılamak veya yeni ürünler almak istiyorsanız belirli bir teminat göstererek 48 ay vadeli kredilerden yararlanabilirsiniz.

Bankalar bu krediyi verirken bir taşınmanız belgesini isteyebilmektedir. 48 ay vadeli kredilerinizi sabit veya değişken faiz oranları ile hesaplayabilirsiniz. Bununla birlikte bankalar konut kredileri için de 48 aylık vadeler uygulamaktadır. 4 yıl boyunca ödeme şansına sahip olduğunuz bu kredilerde bir tapu karşılığında veya ipotek ile kredinizi alabilirsiniz. İş Bankası, Garanti Bankası ve ING Bank bu tür kredileri veren bankaların arasında geliyor.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir