Üye Giriş Sayfası

Üye giriş sayfası Hunca Life özel müşterileri ve satış temsilcileri için oluşturulmuş bir alandır. Bu alandan giriş yapılarak Hunca Life ürünleri için siparişlerinizi vermenin yanı sıra ayrıca prim ekstrelerini inceleme, alt ekip performanslarını izleme, kişisel bilgilerinizi güncelleme, şifre değiştirme işlemlerinizi yapabilir ve yeni üye kayıt işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yine Hunca Life üye giriş sayfası üzerinden kullanıcı adı ve şifresi bilgilerinizi doğru girdikten sonra Hunca Life tarafından gerçekleştirilen kampanyaların duyurularını takip edebilir, iş rehberi, sipariş formu, kapıdan satış yetki belgesi, kredi kartı ödeme sayfası gibi basılı malzemelerini indirebilir, düzenlenen seminer ve sertifika programlarını takip edebilirsiniz.

 Üye giriş sayfası için gerekli olan şifre bilginiz yok ise yada şifrenizi unuttuysanız giriş butonunun yanında yer alan şifremi unuttum butonunu tıklayarak yeni bir şifre talebinde bulunabilirsiniz. Bunun için T.C. kimlik numaranızı girmeniz gerekmektedir. T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra kayıtlı cep telefonunuza yeni şifreniz gönderilecektir.Bu şifre ile sisteme giriş yaparak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

En son yayınladığımız bursa iş ilanları bugün başlıklı yazımızda bursa iş bulma kurumu iş ilanları, bursa iş ilanları bugün tekstil ve Bursa iş ilanları şöför hakkında güncel bilgi içermektedir.

Benzer yazılar

Previous post
Next post


Submit your comment

Your name is required

Web sitemizle alakalı görüş öneri ve taleplerinizi- icerikkontroltalebi@gmail.com -a iletiniz