Whatsapp da Arkadaş Bulma (Kız veya Erkek)

Whatsapp da Arkadaş Bulma (Kız veya Erkek)

Whatsapp da Arkadaş Bulma (Kız veya Erkek)

Whatsapp hayatımıza girdiğinden beri artık normal mesajlar kullanılmamaya başladı. Whatsapp’ın ardından Line, WeChat ve diğerleri de hayatımıza girdi. Artık hemen hemen herkes anlık masajlaşma uygulaması kullanıyor. Bunun en büyük sebebi anlık mesajlaşma uygulamalarının İnternet paketi üzerinden ücretsiz olarak mesajlaşma imkanı sunması ve anlık iletinin yanında görsel, yafta, video ve ses notu gönderilebiliyor olması.

Uygulamalar güzelde sadece uygulamayı telefonumuza kurmak yetmiyor. Uygulamayı açtığımızda karşımıza sohbet edecek, internet üzerinden parasız iletişim uygulamasının nimetlerinden istifade edecek insanlar gerek.

Whatsapp da arkadaş bulmanız için Whatsapp’ın rehberinize erişimine müsaade etmeniz gerekiyor. Uygulama otomatik olarak rehberinizde Whatsapp kullanan arkadaşlarınızı Whatsapp listenize ilave edecektir.

Yeni arkadaşlarla tanışmak toplumun hiç tükenmeyen ihtiyaçlarından biridir. Peki, Whatsapp ile yeni arkadaşlar bulmak olası mı? Uygulama telefon numarası üzerinden hizmet verdiği için tanımadığınız birinin Whatsapp hesabına erişmeniz imkansız. Eğer Whatsapp’a yeni insanlar ilave etmek istiyorsanız ilk önce telefon numarasını öğrenmeniz gerekiyor. Whatsapp da yeni arkadaşlar bulmak, kız whatsapp adresleri, whatsapp kullanan kızlar, whatsapp kız bulma gibi bir dilediğiniz varsa bu haberi size üzülerek vermeliyim ki Whatsapp da bu imkansız. Ancak whatsapp da yeni arkadaşlarla tanışmak istiyorsanız rehberinize rasgele numara ilave ederek bahtınızı deneyebilirsiniz.

Ancak eğer bu siteye Whatsapp üzerinden yeni insanlarla tanışmak için geldiyseniz konunun yorum bölümüne telefon numaranızı yazabilir sizin gibi arkadaş edinmek isteyen binlerce kişiye ulaşabilirsiniz.

Erol Zengin

2014

One comment on “Whatsapp da Arkadaş Bulma (Kız veya Erkek)
  1. murat dedi ki:

    adım murat 1.70 boyunda 50 kiloyum yaşım 18 bana ayak uydurabilecek kızlar arayabilir sms te atabilir yada watsapptanda yazabiirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir