Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin Son Final Bölümü Kim Birinci Oldu

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin Son Final Bölümü Kim Birinci Oldu

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin Son Final Bölümü Kim Birinci Oldu

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2014 final bölümü şampiyonu kim oldu. Bu yıl Yetenek Sizsiniz Türkiye final gecesi son bölümü birincisi kim oldu, kazandı.

Yarışmada 24 Şubat pazartesi final bölümü muhteşem performanslar ile yapıldı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye’de ilk ikiye giren isimler Emre Erdin ile Burak – Kıvanç kardeşler oldu.

Emre Erdin 2. Turda zeka küpünü ayaklarıyla, yarı finalde ise 3. turda ise zeka küpünü suyun altında çözerek finale gelmişti.

Üniversite mezunu, 27. Yaşındaki Kıvanç ve 29. Yaşındaki Burak kardeşler ise tüm turlarda ilizyon gösteri yaparak gelmişlerdi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye finalinde ise Emre Erdin gözü kapalı zeka küpü yaptı. Burak ve Kıvanç kardeşlerde muhteşem bir ilizyon gösterisi yaptılar.

Burak ve Kıvanç kardeşler finalde; bardakların içine para, fıstık gibi nesneleri geçirdiler ve ellerini camdan geçirdiler. İskambil kartları ile tahmin bildiler ve kağıtların resimlerini değiştirdiler. Bu muhteşem performanslarıyla, 2014 Yetenek Sizsiniz Türkiye birincisi Burak ve Kıvanç ilizyonist kardeşler oldu.

Gösterinin tamamını izlemek için Acun Ilıcalı’nın kendi sitesinden izleyebilirsiniz. Buyrun linki; http://www.acunn.com/video/yetenek-sizsiniz/kivanc-ve-burakin-final-performansi/4996

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir