Zengin Kız Fakir Oğlan Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Zengin Kız Fakir Oğlan Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Zengin Kız Fakir Oğlan Hangi Gün Kanalda, Saat Kaçta ve Oyuncuları

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi ne zaman hangi kanalda (Trt 1 Kanalı) ve hangi günler yayınlanıyor. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri ve isimleri kimler. Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi hangi gün saat kaçta başlıyor, yeni son bölümü özeti konusu.

Çile, hüzün, kederden geriye kalan tek şey; ibret. Kimi zaman hayatın sillesini yemiş bir adam, kimi zaman tüm zorluklara göğüs geren bir kadın, kimi zaman minicik omuzlarına dağlar yüklenen bir çocuktan çıkar ibret hikayeleri.

Konularını yaşamın içinden alan hikayelerden oluşan senaryoları ile hayatın ibret veren yönleri seyirciyle buluşuyor. Haklı ile haksızın er geç ortaya çıktığı, mazlumun tüm yaşananlara rağmen zalimden hakkını aldığı bir dünyanın gözler önüne serildiği ibret dolu filmler. Olaylara ve insanlara bakış açınızı yeniden sorgulamanıza kapı aralayacak kısa ama hayat kadar uzun dersleriyle “Zengin Kız Fakir Oğlan” Trt 1′de.

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisinin oyuncu kadrosu; Kemal (Hüseyin Avni Danyal), Serpil (Ayda Aksel), Nurhan (Ufuk Özkan), Biricik (Ecem Özkaya Üstündağ), Sarp (Mahir İpek), Meryem (Şeyla Halis), Şükrü (Kemal Kuruçay), Rüyam (Gözde Okur), Mahmut (Ferdi Akarnur), Badire (Zerrin Epikmen), Burhan (Özgün Aydın), Ceyda (Yağmur Sevgi Koysal), Hakan (Ali Barışık), Fatma (Gülnihal Demir), Filiz (Eylül İlbey), Junior Kemal (George Havuçoğlu).

Zengin Kız Fakir Oğlan dizisi Trt 1 kanalında Perşembe günü saat 19:50 de yeni bölümü yayınlanıyor.

Erol Zengin

2014

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir