Ziraat Bankası Bayram Kredisi 2015

Ziraat Bankası Bayram Kredisi 2015


Bankalar genellikle ülke genelinde kampanyalara önem verirler. Fakat bankanız Ziraat Bankası gibi büyük ve köklü bir banka olunca her bölgeye hatta ile özel bir kampanya bulunması gayet normaldir. Ziraat bankası yemekleri ile ünlü Gaziantep ilimizde Maximum üye işyerlerinden Maximum kartları ile yapılacak 100 TL ve üzeri 3. Alışverişlere 25 TL Maxipuan hediye ediyor.

17 – 30 Eylül tarihleri arasında geçerli olan kampanyada dilerseniz farklı günlerde aynı yerden dilerseniz aynı gün farklı yerlerden alışveriş yapabilirsiniz. Harcama yapılmadan önce katılım için “GAZİANTEP” yazıp, boşluk bırakarak, harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından Ziraat Maximum Kart’lar için 4747’ye SMS göndermeniz gerekmektedir.

Maxipuanlar kampanya bitiminden itibaren ortalama bir hafta içerisinde kartlara yüklenecektir. Ayrıca  bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilir. Yapılacak harcamalarda sektör çok önemli olmamakla beraber sadece Maximum üye işyeri olması yeterli olacaktır.2015

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir